Požáry - Roztoky - srpen 2015

08.08.2015 19:21

První požár byl ohlášen 6. srpna v 7:07 hodin ráno před mostem směrem od nádraží na Kruh. Naše jednotka dorazila po profesionálních hasičích z Jilemnice. Požár byl již uhašen. Hořel travní porost a přilehlý les. Následovalo hlídání místa požáru a čekání na drážní hasiče z Liberce. Návrat na základnu 8:45. Požár byl nahlášen strojvůdcem vlaku.

Zasahující hasiči: Janovský J., Horáček R., Kužel D., Jirouš P., a Kopáček L.

Vozidlo LIAZ CAS 25

Druhý požár byl nahlášen ve 21:49. Hořelo u Kružského kravína pod vedením vysokého napětí. Hořelo 18 balíku sena. Naši hasiči hlídali místo požáru do 2:30 ráno. Požár hlásili občané Roztok.

Zasahující hasiči: Janovský J., Horáček R., Kužel D., Jirouš P., a Kopáček L., Lumenda J., Novotka M., Ginzl K.

Vozidlo LIAZ CAS 25

V pátek 7. srpna v 16:27 byl nahlášen požár znovuvznícení sena z předešlého dne. Majitel rozkopával zbylé seno, které opět začalo hořet. Naši hasiči hlídali místo požáru do 22:00 hodin večer.

Foto: ZDE